همکاری با بالون

بالون ها در واقع یک پاساژ آنلاین است!!


پاساژ آنلاینی که هر کسی میتواند در آن یک فروشگاه داشته باشد.
همانطور که شما میتوانید در پاساژهای سطح شهر خود یک مغازه اجاره کنید  ، در بالون ها هم میتوانید یک مغازه داشته باشید ولی با امکانات بسیار بیشتر.


شما میتوانید براحتی در بالون ها ثبت نام کنید و مغازه ی آنلاین  خود را تحویل بگیرید، اگر محصولی دارید در مغازه ی خود قرار دهید و کارتان را شروع کنید ، اگر هم محصولی ندارید نگران نباشید، بالون ها بصورت رایگان به شما محصول میدهد .


مغازه های سطح شهر و تولید کننده ها محصولات خود را در بالون ها قرار میدهند تا آنهایی که محصول ندارند از این محصولات استفاده کنند و با سیستم همکاری در فروش در سودشان شریک شوند.


نگران این موضوع که فروش اینترنتی را بلد نیستید هم نباشید ،چون گروه آموزشی  بالون ها بصورت کاملا رایگان 0 تا 100 فروش حرفه ای را به شما آموزش میدهد.


جالبه بدانید پشتیبانی و ارسال کالا به دست مشتریان را هم بالون ها برایتان انجام میدهد و مشتریان شما با سیستم ارسال رایگان کالای بالون ها برای خرید خود هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنند و کالا را رایگان درب منزلشان تحویل میگیرند.  


در واقع شما در بالون ها صاحب یک فروشگاه اینترنتی میشوید پر از کالایی که هیچ پولی بابت آنها پرداخت نکردید، و نیروی کاری که پشتیبانی و ارسال و خدمات به مشتریان شما  را بدون آنکه به آنها حقوقی پرداخت کنید انجام میدهند و آموزش های رایگانی که شما را به یک فروشنده حرفه ای تبدیل کند.


خدماتی که اگر شما به تنهایی میخواستید آنها را انجام دهید حداقل به صدها میلیون تومان پول نیاز داشتید...

 

برای اطلاعات بیشتر :
011-43266671
0911-327-5034