روش های مختلف کسب درآمد در بالون ها

روش های کسب درآمد در  بالون ها

شما فرصت های  بسیاری برای کسب درآمد پایدار بوسیله ی بالون ها دارید.

فقط کافیست شما سه جلسه برای استفاده از بخش درآمدزایی بالون ها در کلاس های آموزشی بالون ها شرکت کنید و دو ماه  بصورت جدی و مستمر روزانه سه ساعت وقت بگذارید. آنوقت یک درآمد پایدار میلیونی  بدست خواهید آورد.

سود فروش از فروشگاه شخصی خود:

نحوه ی کار فروشگاه بالونها به این شکل میباشد که هر شخص میتواند فروشگاه اینترنتی شخصی خود را از بالون ها دریافت کرده و با وصل شدن به انبار بزرگ کالای شرکت هر محصولی که خودش انتخاب کرده را به صورت کاملا رایگان در فروشگاه خود قرار داده و اقدام به معرفی وبسایت و اپلیکیشن  فروشگاهی خود به دوستان و آشنایان خود کنند و از روی هر خریدی که از فروشگاه اینترنتیشان انجام میشود مبلغ قابل توجهی را به عنوان حق فروش دریافت میکنند

پاداش معرفی

الف:پاداش 20% از حق عضویت:

شما میتوانید با معرفی خدمات جذاب و فوق العاده ی بالون ها به دوستان و آشنایان خود فرصت استفاده از این خدمات را به آنها نیز بدهید و از پاداش معرفی بهره ببرید.

هر کس که بوسیله ی معرفی شما با بالون ها آشنا شده و اقدام به عضویت در  بخش  بالون ها فروشگاه اینترنتی- کند20% از حق عضویت یک ساله ی او به عنوان پاداش معرفی به حساب شما واریز خواهد شد.

مثال:

فرض کنید شما بخش خرید فروشگاه اینترنتی از بالون ها با قابلیت استفاده رایگان از انبار کالا را به پنج نفر معرفی کرده اید و آنها اقدام به ثبت نام و خرید فروشگاه اینترنتی از بالون ها را کردند. هر کدام از آنها برای ثبت نام مبلغ 179000 تومان را برای یک سال استفاده از این خدمات پرداخت میکنند که 20% این مبلغ به عنوان پاداش معرفی به شما تقدیم خواهد شد.در واقع برای هر معرفی شما مبلغ 35800 تومان دریافت خواهید کرد که طبق این مثال با معرفی سه نفر شما مبلغ 179000=5*35800 تومان را  دریافت خواهید کرد.

ب:5% از سود فروشگاه معرفی شده از سمت شما:

این پاداش فقط در صورتی به شما تعلق میگیرد که بر اثر معرفی شما شخص بخش فروشگاه اینترنتی با دسترسی رایگان به انبار کالا را از بالون ها خریداری کرده باشد.در این صورت از سود هر فروشی که در فروشگاه شخصی او انجام شده باشد 5% به حساب شما واریز میشود.

مثال:

شما بالون ها را به پنج نفر معرفی میکنید و آنها در بخش فروشگاه اینترنتی بالون ها ثبت نام میکنند و فروشگاه اینترنتی شخصی خود را افتتاح میکنند و شروع به بازاریابی و فروش محصولاتی میکنند که در فروشگاه اینترنتی خود قرار داده اند.

فرض کنید هر کدام از آنها در ماه مبلغ  یک میلیون تومان از فروش محصولات فروشگاه اینترنتی خود  سود بدست میاورند.پس به عبارتی میشود پنج میلیون تومان سود در فروشگاه های اینترنتی که شما آنها را با بالون ها آشنا کرده اید بدست آمده است.5% این مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.یعنی 250000 تومان.

توجه داشته باشید که این پاداش از روی سود فروشگاه های اینترنتی است که شما بالون ها را به آنها معرفی کرده اید نه کل مبلغ فروششان.

پ: تبلیغات از روی بازدید فروشگاه شخصی

مانند بسیاری از صفحات و کانال ها در فضای مجازی زمانی که بازدید فروشگاه اینترنتی شما بالا رفت میتوانید برای قرار دادن و تبلیغ یک کالا از صاحب آن کالا هزینه ی تبلیغات دریافت کنید.

سه شنبه, ۱۴ فروردین ۱۳۹۷