طرح تخفیف جیب به جیب بالون ها

تخفیف جیب به جیب بالون ها


در گذشته کسب و کارها برای گسترش فعالیت خود نیاز به انجام هزینه های بسیار زیادی داشتند،هزینه هایی مانند تبلیغات،دکور و... که برای جبران این هزینه ها ناچار بودند قیمت  کالا را بالا ببرند تا مشتری آنها را پرداخت کند .در واقع مشتری ها علاوه بر هزینه محصول،هزینه تبلیغات،اجاره مغازه،دکوراسیون ،قبوض آب و برق و گاز و تلفن و .... کسب و کار ها را نیز پرداخت میکردند.


اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رشد چشمگیر اینترنت و فضای دیجیتال کسب و کارها وارد فضای جدید و فوق العاده ای شدند که  میتواند درصد بسیار زیادی از هزینه ها را پوشش دهد تا قیمت تمام شده ی کالا برای مشتری ها به پایین ترین حد ممکن برسد .از همین رو استقبال از فروشگاه های اینترنتی فوق العاده بوده و کسب و کارهایی که همچنان بصورت  سنتی فعالیت میکنند بزودی به مرز نابودی خواهند رسید.


در بین فروشگاه های اینترنتی ،بالون ها با طرح ویژه و نوآوری خود انقلابی در بین فروشگاه های اینرنتی ایجاد کرده که با استقبال چشمگیری مواجه شده است.
طرح تخفیف جیب به جیب طرح متفاوتی است که هر کسی میتواند درصدی از مبلغ خرید خود را پس بگیرد.
هر کسی میتواند در بالون ها یک فروشگاه شخصی برای خود بسازد و محصولات مورد علاقه اش را وارد فروشگاه شخصی خود کند و بسادگی هر محصولی را که از فروشگاه خود خریداری نماید بین 3 تا 40 درصد قیمت آن کالا به حسابش برگشت میکند.


این طرح بی نظیر مزایای بسیاری برای هر فرد دارد که عبارتند از :

  • دسترسی به بازار شهر و اطلاع از موجودی و قیمت محصولات مغازه دارهای سطح شهر 
  • مقایسه قیمت محصولات مغازه های سطح شهر
  • خرید غیر حضوری از مغازه های سطح شهر و صرفه جویی در زمان و انرژی و هزینه های رفت و برگشت
  • بازگشت  تا چهل درصد از وجه خرید به حساب خریدار
  • امکان کسب درآمد از فروشگاه شخصی ساخته شده بدون نیاز به داشتن سرمایه ،کالا و دانش فنی
  • و....

حتما تا اینجا متوجه تفاوت عظیم طرح  بی نظیر بالون ها شده اید.
همین حالا فروشگاه خود را بسازید...

شنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴