معرفی بالون

درباره ما....

 

بالون ها یک فروشگاه اینترنتی با سبکی متفاوت و جدید را راه اندازی کرده است  که در آن تمامی مردم سرزمین عزیزمان میتوانند علاوه بر خرید آسان وراحت در میان تنوع فوق العاده ی محصولات و تحویل رایگان آن درب منازلشان از این فروشگاه درآمد هم کسب کنند. نحوه ی کار فروشگاه بالونها به این شکل میباشد که هر شخص میتواند فروشگاه اینترنتی شخصی خود را از بالون ها دریافت کرده و با وصل شدن به انبار بزرگ کالای شرکت هر محصولی که خودشان انتخاب کرده را به صورت کاملا رایگان در فروشگاه خود قرار داده و اقدام به معرفی وبسایت و اپلیکیشن  فروشگاهی خود به دوستان و آشنایان خود کنند و از روی هر خریدی که از فروشگاه اینترنتیشان انجام میشود مبلغ قابل توجهی را به عنوان حق فروش دریافت میکنند.

در این شیوه شما بدون پرداخت هزینه های گزاف طراحی وبسایت تامین و انبارداری کالا صاحب فروشگاه اینترنتی شخصی خود میشوید.در واقع تمامی کارهای پشتیبانی وبسایت و اپلیکیشن تامین و انبارداری و ارسال  رایگان کالا و.... توسط بالون ها انجام میشود و شما فقط اقدام به معرفی وبسایت خود به دوستان و آشنایان میکنید و از تمامی فروشهای فروشگاه شخصیتان سود قابل توجهی دریافت خواهید کرد.

همچنین تمامی تولید کنندگان و یا فروشندگان سطح شهر میتوانند بواسطه ی قسمت تامین کننده ی وبسایت بالون ها تمامی محصولات خود را برای بازاریابی و فروش در هزاران فروشگاه اینترنتی تحت پشتیبانی بالون ها در تمامی شهرهای ایران قرار دهند.

بالون ها برای صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما مردم عزیز ایران زمین با این سبک جذاب و متفاوت بستری را محیا کرده است تا شما تمامی فروشگاه های سطح شهر خودتان  را در دستانتان داشته باشید.

وقتشه با ما پرواز کنی  …..